Training teamleider animatie

Heb jij al veel ervaring in animatiewerk en is het tijd om door te groeien naar teamleider? Dan is onze speciale training tot teamleider animatie precies wat jij nodig hebt! Ontwikkel jezelf, neem de leiding en maak van iedere activiteit een succes.

Wil jij je skills naar een hoger niveau tillen?

De training tot teamleider animatie is anders dan de basis- en sport-/tienertraining: deze intensieve gratis opleiding duurt een heel weekend, van vrijdagavond tot en met zondagmiddag. Tijdens deze dagen verblijf je in onze eigen trainingsaccommodatie "de Pits" in Vlissingen, inclusief twee overnachtingen, ontbijt, lunch en een diner. 

Omdat de rol van teamleider meer verantwoordelijkheid met zich meebrengt, gaan we tijdens deze training dieper in op essentiële onderwerpen waarmee je in deze functie te maken krijgt. Je werkt aan uitdagende en praktijkgerichte opdrachten, die extra tijd vragen voor voorbereiding en uitvoering. Dit maakt de training niet alleen uitgebreider, maar ook leuker en leerzamer!

Daarnaast besteden we veel aandacht aan plannen en organiseren binnen verschillende animatieteams. Je leert hoe je een team aanstuurt, je collega’s begeleidt en samenwerkt om een fantastisch seizoen neer te zetten.

Kortom: een inspirerend weekend waarin je groeit als teamleider en klaar bent om je skills naar een hoger niveau te tillen!

Themahoek
Show training recreatieleider
Presenteren
Workshop plannen & organiseren
Themahoek presenteren
Themahoek presenteren 2

Je volgt deze training samen met andere toekomstige teamleiders, wat volop ruimte biedt om ervaringen te delen en ideeën uit te wisselen. Daarnaast krijg je persoonlijke begeleiding van de trainer, die samen met jou kijkt naar jouw kwaliteiten en voorkeuren voor plaatsing. Zo zorgen we ervoor dat jij helemaal klaar bent voor je nieuwe rol! 💪✨

Meld jezelf aan als teamleider